DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU

Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami panią Agnieszką Matusiak i panią Beatą Lipiarz oraz nauczycielami w-f – panem Arturem Lebiodą i panem Ireneuszem Makowskim przygotował dla uczniów naszego gimnazjum wspaniałą zabawę. Były to zawody składające się z konkurencji intelektualnych i sportowych. W zawodach wzięły udział dwie drużyny składające się z uczniów i uczennic klas I, II i III – drużyna czerwonych z kapitanem panią Wiesławą Bednarzewską oraz drużyna białych z kapitanem księdzem Rafałem Chodą. Obie drużyny musiały sprostać wielu trudnym zadaniom, takim jak gorące krzesła, pytania o Polsce, przysłowia, odgadywanie nazw przedmiotów z zawiązanymi oczami, odgadywanie znanych polskich piosenek itp. Oprócz tego uczestnicy musieli wziąć udział w wielu wymagających konkurencjach sprawnościowych. Wygrała drużyna czerwonych, a wszyscy uczestnicy otrzymali zdrowe nagrody w postaci owoców i warzyw.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie.