Dzień Marchewki

W trosce o zdrowie naszych uczniów 22 listopada zorganizowaliśmy Dzień Marchewki. Celem tego dnia było promowanie zdrowego stylu życia, uświadamianie dzieciom znaczenia spożywania warzyw dla zdrowia, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie oraz integracja klas 0, 1, 4. Wśród społeczności szkolnej królował oczywiście kolor pomarańczowy. Dzieci od samego rana świętowały, poznawały zdrowotne walory tego niezwykłego warzywa i częstowały marchewkami. Tuż po godzinie 8.00 poszły do starszych kolegów, aby dodać im siły podczas treningu! Zabawy taneczne, quizy i konkursy zwinnościowe przeplatane były marchewkową przekąską. Po zabawie powstały śmieszne, marchewkowe ludziki. Największą niespodzianką dla dzieci z zerówki było marchewkowe pole, przygotowane przez Uczestników Warsztatów Zajęciowych „Nadzieja”, pod okiem pani Moniki. Każde dziecko otrzymało uszytą z filcu marchewkę! Ten dzień był bardzo radosny, a przede wszystkim zdrowy i smaczny!

Dziękujemy Uczestnikom Warsztatów Zajęciowych „Nadzieja” za tak wspaniałe prezenty, a mamie Kacperka za pomysł, który sprawił wiele radości maluchom!

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14