Schowek01
W piątek, 24 listopada, w Miejskim Domu Kultury odbył się Wielki Finał Międzymiastowego Interaktywnego turnieju wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Stalowa Wola Lucjusza Nadbereżnego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch. W finale wzięli udział uczniowie ze Stalowej Woli, Mielca, Starachowic i Pionek.
Konkurs miał  formę widowiskowego interaktywnego quizspottera – nowoczesnego systemu multimedialnego z użyciem smartfonów i tabletów. Zwycięski zespół musiał odpowiedzieć prawidłowo na 21 pytań, a ponadto wykazać się sprytem i szybkością. O ilości zdobytych punktów decydowała wiedza, ale także czas udzielenia odpowiedzi. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja ze Stalowej Woli, drugie z Mielca, trzecie ze Starachowic, a czwarte z Pionek.
W konkursie na widowni jako obserwatorzy zasiedli między innymi uczniowie naszej szkoły z klas: 2b, 3a i 3b. Opiekunem uczniów w zastępstwie za panią Annę Mazurek był pan Ernest Łach.