Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Stalowej Woli wręczył nagrody nauczycielom, którzy wyróżnili się w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Nagrody otrzymali: p. Anna Bat, p. Wiesława Bednarzewska, p. Elżbieta Drelich, p. Dorota Gołoś-Pamuła, p. Ewa Komar, p. Regina Magnuszewska, p. Barbara Napierała, p. Agata Ziółkowska, p. Katarzyna Studzińska-Grzegorczyk, p. Mariusz Bedoński, p. Grzegorz Bojarski, p. Artur Lebioda.

W dalszej części uroczystości zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów kl. III a pod opieką pani Ireny Stec, pani Doroty Gołoś – Pamuły i pani Urszuli Nowak-Kędziorek. Nie zabrakło piosenek i życzeń dla nauczycieli, także od nowo wybranej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Aleksandry Moskal.

W tym samym dniu w gmachu Biblioteki Międzyuczelnianej odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów edukacyjnych uczniom i absolwentom naszej szkoły, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz zajęli wysokie lokaty w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. Byli to: Hanna Potasz, Karolina Zygmunt oraz Jakub Stec.

Pani Aneta Żukowicz została uhonorowana Nagrodą Prezydenta za wybitne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!