IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”, Wyniki konkursu

logo_poliglota_ANIMKA

Konkurs Poliglota – wyniki 2018.

W środę, 28 marca 2018 roku, w naszej szkole odbył się IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”. W konkursie wzięło udział 11 szkół gimnazjalnych z powiatu stalowowolskiego. Konkurs ten został wpisany do oficjalnego kalendarza imprez zatwierdzonych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty na rok szkolny 2017/2018. Oznacza to, że osiągnięcia z tego konkursu mogą zostać wpisane na świadectwo ukończenia gimnazjum i będą liczone przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs został przygotowany przez panią Agnieszkę Matusiak i panią Beatę Lipiarz. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły do dnia 11 kwietnia 2018 r. Dla laureatów konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie.