Akcja „Czysty Aniołek”

baner

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy                                                                                                                                             … zmienia świat                                                                                                                                                                  … czyjś świat.”

Akcja „Czysty Aniołek”

Nasza szkoła włącza się w ogólnopolską Akcję „Czysty Aniołek” zainicjowaną przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. Celem akcji jest wsparcie najmłodszych mieszkańców Stalowej Woli z rodzin z trudnościami opiekuńczymi, promowanie i kształtowanie wśród nich nawyków higienicznych oraz zdrowego stylu życia.

Zbiórka środków czystości dla potrzebujących najmłodszych mieszkańców naszego miasta odbędzie się w naszej szkole w dniach: 14.05. do 8.06.2018 r. Środki czystości, takie jak: mydła, szampony, pasty/szczoteczki do zębów oraz ręczniki, należy przynosić do gabinetu pedagoga Agnieszki Rodziewicz.

Dziękujemy!!!

wolontariusze PSP 2