ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM W ZERÓWCE

IMG_20180518_090048

18 maja klasę 0 odwiedziła pani pedagog, aby porozmawiać z dziećmi o ich talentach i możliwościach. Po przeczytaniu bajeczki o pszczółce, która pragnęła zrobić wielką karierę medialną, a w efekcie okazała się świetnym zbieraczem miodu, dzieci opowiadały o swoich talentach. Następnie rysowały je i przedstawiały na forum grupy. Okazało się, że: Zosia potrafi śpiewać, a Natalka jeszcze tańczyć; Antosia łączy te dwie pasje z malowaniem, Iza pięknie rysuje, a Kacper M. i rysuje, i tańczy. W tańcu świetnie sprawdza się też Gerard, a Kacper Dz. i Adam mają talenty sportowe. Kacper Dz. uwielbia akrobacje, a Adam potrafi szybko biegać. Hubert ma zdolności, jakimi powinien odznaczać się dobry policjant (spryt, odwaga i spostrzegawczość). Poza tym świetnie rysuje. Dzieci w czasie tych zajęć zdały sobie sprawę, że każdy człowiek posiada jakiś talent. Każdy jest w związku z tym WYJĄTKOWY!

Dziękujemy pani pedagog za odwiedziny!

IMG_20180518_090048 IMG_20180518_090306