DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

W tym roku Dzień Dziecka i Dzień Sportu został w naszej szkole zorganizowany 30 maja. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: panią Agnieszką Matusiak i panią Beatą Lipiarz oraz nauczycielami WF-u: panią Barbarą Napierałą, panią Iwoną Ludjan, panem Arturem Lebiodą oraz panem Ireneuszem Makowskim przygotował dla uczniów naszego gimnazjum wspaniałą zabawę. Były to zawody składające się z wielu ciekawych i zabawnych konkurencji. W zawodach wzięły udział dwie drużyny składające się z uczniów i uczennic klas II i III gimnazjum oraz klasy 4 szkoły podstawowej – drużyna czerwonych z kapitanem panią Beatą Lipiarz oraz drużyna białych z kapitanem panią Sylwią Szczupaj. Obie drużyny musiały sprostać wielu trudnym zadaniom, takim jak kalambury z tytułami lektur szkolnych, odgadywanie owoców tylko po ich smaku, odgadywanie nazw przedmiotów z zawiązanymi oczami, ubieranie drugiej osoby w jak największą liczbę ubrań, taniec na gazecie, głuchy telefon oraz ciekawym konkurencjom sportowym. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie.