Obóz sportowy klasy sportowej

IMG_1587

Uczniowie IV klasy w dniach 11-13.06.2018 r. przebywali na „mini obozie” w Sanoku.

W pierwszym dniu po zakwaterowaniu w nowoczesnym hotelu zjedliśmy obiad, a później odbyliśmy trening na boisku. Następnie doskonaliliśmy znajomość przepisów gry w piłkę nożną, wykorzystując do tego fragmenty profesjonalnych meczów piłkarskich. Drugi dzień był pełen wrażeń. Po porannej gimnastyce i śniadaniu pojechaliśmy nad Solinę. Następnie wróciliśmy zjeść obiad i odpocząć przed meczem kontrolnym z drużyną Ekoball Sanok.
O godz. 16 pomimo deszczowej pogody rozegraliśmy zacięte zawody z rówieśnikami z Sanoka. Ostatnią atrakcją drugiego dnia było wspólne dopingowanie Polaków w wygranym meczu z Litwą. Środa minęła szybko, ponieważ był to już ostatni dzień pobytu. Tradycyjnie rano odbyła się gimnastyka, aby się rozbudzić.  Później śniadanie i sprzątanie pokojów. Ostatni trening na boisku, obiad i musieliśmy wracać do domu. Niestety, nic nie trwa wiecznie, ale już z niecierpliwością wszyscy czekamy na kolejny wyjazd.

Trenerzy i uczniowie kl. 4a

IMG_1587 IMG_1600 IMG_1602 IMG_1607 IMG_1613