„DARY SERCA” dla Polaków i ich rodzin mieszkających na Ukrainie

„Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”.

Janusz Korczak

Wielkimi krokami nadchodzi Święty Mikołaj, jednak może nie dotrzeć do wszystkich…

Nasza szkoła przyłącza się do zbiórki Darów Serca”.
Celem przedsięwzięcia jest wsparcie najmłodszych Polaków i ich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników naszej szkoły do akcji mającej na celu pozyskanie darów, które zostaną rozdysponowane wśród dzieci mieszkających na Ukrainie.
Zbieramy zabawki i słodycze, przybory szkolne, a także długotrwałe artykuły spożywcze (cukier, mąka, kawa, herbata, olej, konserwy itp.) oraz środki czystości.

Każdy może przynieść dowolną rzecz według własnych możliwości. Nie oczekujemy rzeczy wielkich, lecz prosimy o „dary serca”.
Akcja w naszej szkole trwa tylko do 23.11.2018r. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę akcję.

Rzeczy należy przynosić do gabinetu pedagoga Agnieszki Rodziewicz.