„Czytaj z radością – słuchaj z przyjemnością”

14 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli odbył się II etap międzyszkolnego konkursu pięknego czytania pod hasłem Czytaj z radością – słuchaj z przyjemnością. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej, ale na poziomie jednej klasy mogły zaprezentować się tylko dwie osoby. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy drugiej: Maciek Kuziora i Marysia Marczewska, którzy przeczytali fragment dowolnie wybranej przez siebie baśni różnych narodów oraz wylosowany tekst ze zbiorów wierszy polskich autorów dla dzieci. Wprawdzie ogłoszenie wyników nastąpi dopiero 25 maja, ale już teraz należą się słowa uznania dla naszych uczniów, którzy pięknie zaprezentowali się przed komisją i publicznością. Opiekunem uczniów był pan Ernest Łach.