Sukces naszej uczennicy

IMG_20190515_114649

15 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli odbył się Miejski Konkurs Czytelniczy pod nazwą Booktalking, czyli pięć minut o książce. Naszą szkołę reprezentowała uczennica z klasy 3b gimnazjum, Antonina Drelich, która drugi raz wzięła udział w tym konkursie.
Tosia zaprezentowała książkę Dmitrija Głuchowskiego (autora popularnej serii Metro) pt. Futur.re. Jest to powieść z gatunku science fiction, której akcja rozgrywa się w 25 wieku, a więc w dość odległej przyszłości, w czasach, gdy ludzie pokonali śmierć.
W kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum Tosia zajęła wysokie, trzecie miejsce, dzięki czemu otrzymała atrakcyjną nagrodę, z której była bardzo zadowolona. Opiekunem uczennicy był pan Ernest Łach, a organizatorem konkursu Biblioteka Pedagogiczna w Stalowej Woli we współpracy ze szkołą, w której odbył się konkurs.

IMG_20190515_114202IMG_20190515_114418