V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota” – wręczenie nagród

dav

W czwartek, 16 maja 2019 r., oficjalnie została zakończona V edycja konkursu „Poliglota”. W tym dniu dyrektor szkoły, pan Ryszard Andres, wręczył cenne nagrody i pamiątkowe dyplomy finalistom konkursu: Oliwii Dziubek z SSP nr 1 (Gimnazjum Społeczne) za zajęcie I miejsca, Patrycji Woźniak z PSP nr 12 (Gimnazjum nr 5) za zajęcie II miejsca, Idze Żebrowskiej z SSP nr 1 oraz Maciejowi Dziewie z PSP w Pysznicy za zajęcie III miejsca ex aequo. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy szkoły z naszego powiatu do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia!

dav