LEON I KANGUREK

Uczniowie z klas 1a, 1b, 2a wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon (Zintegrowane Sprawności, Matematyka i Język Angielski) i zajęli wysokie miejsca w Polsce. Łącznie mamy 12 laureatów z klas pierwszych oraz 6 laureatów z klasy drugiej. Spośród wszystkich uczniów najwyższe wyniki otrzymali: Anna Nikolas (kl.1a), Hanna Krzysztoń (kl.1b) i Aleksander Janiec (kl.1b). Gratulujemy!
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wyróżnienia otrzymali: Julia Maciąg, Nikola Szczupak, Karolina Burdzy, Korneliusz Brud, Sebastian Śnios, Mikołaj Wojtaszek i Daniel Paleń z klasy 2a oraz Kamil Kiszka i Kamil Surowaniec z klasy 5a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!