Informacja o terminach i zasadach oddawania podręczników i innych książek do biblioteki szkolnej

p_38074_1

Zasady:

1. Wszyscy uczniowie są zobowiązani do zwrotu podręczników i innych książek przed końcem roku szkolnego.
  2. Książki należy przynosić w reklamówce z kartką w środku z danymi personalnymi ucznia.
  3. Materiały będą odbierane przez bibliotekarza na korytarzu przy wejściu do szkoły.
  4. Należy zwracać podręczniki w kompletach, zadbać o czystość i estetykę książek (wyprostować ewentualne zagięcia, skleić rozdarcia, jeśli takie są).
  5. Podręczniki do języka angielskiego powinny posiadać płytę.
  6.  Nie należy oddawać ćwiczeń, chyba że nie ma w nich żadnych wpisów.
  7. Kwarantannie podlegają wszystkie zwracane materiały biblioteczne na terenie szkoły.
  8. W razie wątpliwości proszę kontaktować się z bibliotekarzem przez dziennik elektroniczny.
  9. Harmonogram zwrotu podręczników przez poszczególne klasy znajduje się w załączniku.

(EŁ)

• docx Harmonogram