Wielka Liga Czytelników – wyniki etapu powiatowego

WLCz

28 maja uczestnicy etapu powiatowego konkursu Wielkiej Ligi Czytelników pisali online test finałowy ze znajomości treści książki wyznaczonej przez organizatorów.
Zgodnie z punktacją troje uczniów naszej szkoły zajęło drugie miejsce i otrzymało tytuł I Wicemistrza Powiatu. Są to: Natasza Domańska (klasa 3a), Marta Terlecka (klasa 4a), Jakub Jarmoliński (klasa 5a). Trzecie miejsce i tytuł II Wicemistrza Powiatu zdobył natomiast Krzysztof Augustyński (klasa 2a).
Pytania na teście finałowym etapu powiatowego były bardzo szczegółowe, a czasu na napisanie niewiele – zaledwie 45 minut. Uczestnicy więc musieli się wykazać bardzo dobrą znajomością treści książki, dlatego wynik uzyskany przez nich bardzo cieszy.
Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom jeszcze raz serdecznie dziękuję za współpracę i zaangażowanie i już teraz zachęcam do uczestnictwa w innych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną, publiczną i pedagogiczną.

(EŁ)