DZIEŃ NAUCZYCIELA

Co roku, 14 października, obchodzony jest w szkołach Dzień Nauczyciela – Święto Komisji Edukacji Narodowej. Pedagogom wręczane są na uroczystych akademiach kwiaty, a także nagrody i wyróżnienia od kuratora oświaty, władz samorządowych oraz dyrektorów szkół. O nauczycielach nie zapominają również uczniowie i obdarowują swoich nauczycieli kwiatami w ramach wdzięczności za trudy nauczania – jednak w tym roku akademie się nie odbyły ze względu na pandemię.
Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowej Woli w tym roku otrzymał pan dyrektor Ryszard Andres oraz pan Grzegorz Bojarski.
Nagrodami dyrektora szkoły zostali wyróżnieni następujący nauczyciele: p. U. Nowak-Kędziorek, p. E. Łach, p. B. Napierała, p. B. Lipiarz, p. M Roczniak, p. M. Kosidlak, p. A. Lebioda, p. D. Kiszka, p. M. Majdanik, p. A Nowak.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy pedagogicznej.