KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

od poniedziałku 26.10.2020 r. (wstępnie przez 2 najbliższe tygodnie) szkoła zmienia tryb pracy na hybrydowy tzn.:

• klasy I-III i oddział przedszkolny funkcjonują bez zmian, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,
  • świetlica szkolna pracuje na dotychczasowych zasadach, w godzinach 6.30 – 16.30,
    z obiadów w stołówce szkolnej mogą korzystać uczniowie klas I-III i oddziałów przedszkolnych.
  • uczniowie wszystkich klas IV-VII przechodzą na naukę zdalną.

Zajęcia zdalne dla uczniów klas IV – VII będą się odbywać zgodnie z aktualnie obowiązującym podziałem godzin. W pracy zdalnej wykorzystana zostanie głównie platforma  Microsoft – TEAMS oraz Office 365. Dla wszystkich naszych uczniów zostały utworzone i przetestowane konta w tej usłudze. W przypadku problemów z logowaniem należy kontaktować się z wychowawcą.