Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Co roku, 14 października, obchodzony jest w szkołach Dzień Nauczyciela – Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Pedagogom wręczane są na uroczystych akademiach kwiaty, a także nagrody i wyróżnienia od kuratora oświaty, władz samorządowych oraz dyrektorów szkół. O nauczycielach nie zapominają również uczniowie i obdarowują swoich nauczycieli kwiatami w ramach wdzięczności za trudy nauczania – kolejny już rok jednak ze względu na pandemię nie spotykamy się na uroczystych akademiach.
Z tej okazji Pani Kasia i Pani Agnieszka stworzyły film o historii szkolnictwa w Polsce i zorganizowały konkurs na plastyczną wizję szkoły.
Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowej Woli w tym roku otrzymała pani Beata Lipiarz.
Nagrodami dyrektora szkoły zostali wyróżnieni następujący nauczyciele:
p. M. Bieniek, p. D. Gołoś – Pamuła,   p. E. Komar, p. A. Kwaśniewska, p. A. Lebioda, p. R. Magnuszewska, p. A. Pawlina, p. K. Studzińska – Grzegorczyk, p. L. Tworek.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy pedagogicznej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o historii edukacji w Polsce stworzonego przez p. Kasię i  P. Agnieszkę z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej