KOMERS KLAS TRZECICH

GIM 2 Komers POLONEZ (1)b

W piątek, 8 lutego 2019 roku, w naszej szkole odbył się komers klas trzecich. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00 wspaniałym polonezem w wykonaniu uczniów klas trzecich i pana dyrektora Ryszarda Andresa. Polonez został przygotowany przez panią Barbarę Napierałę, której dziękujemy za cierpliwość i poświęcony czas. Po zakończonym tańcu nastąpiła sesja fotograficzna. Po części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka oraz poczęstunek. Komers zakończył się o godzinie 22:00. W opinii wszystkich impreza była bardzo udana i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy rodzicom i opiekunkom Samorządu Uczniowskiego – pani Agnieszce Matusiak oraz Beacie Lipiarz za ogromny wkład w przygotowanie całej imprezy.