Wizyta w „Alpakowej Łące”

W dniu 28 września klasy 1a i 1b pojechały do Przędzela na spotkanie z alpakami. Najważniejszym celem tej wycieczki było poznanie alpak – egzotycznych, przemiłych zwierząt, cenionych choćby ze względu na wełnę oraz dobre relacje z ludźmi, a szczególnie z dziećmi. Spokój tych zwierząt i delikatne usposobienie poprawiają samopoczucie, uspokajają i powodują rozluźnienie. Uczniowie mogli spacerować po zagrodzie, karmić i dotykać zwierzęta. Niezwykłą atrakcją okazał się mały, kilkudniowy Louis, który swoim wdziękiem oczarował wszystkich. Oprócz egzotycznych zwierząt uczniowie mogli spotkać także króliki, gęsi, kury i kotki. Był czas na naukę (żywą lekcję przyrody z panią Anią), słodki poczęstunek oraz zabawy na placu zabaw i trampolinie. To był wspaniały dzień!
Do zobaczenia: Louis, Beniek, Misiek, Ariel, Teodor, Alba Minu i Tia Aello!
D.K.

12345678910111213141516171819202122