Wielka Liga Czytelników – wyniki

WLCz

11 maja zakończył się etap szkolny konkursu Wielkiej Ligi Czytelników. Uczestnicy pisali test kwalifikacyjny online z jednej z dwóch wybranych przez siebie książek.
Do etapu powiatowego przeszli następujący uczniowie:  Krzysztof Augustyński (klasa 2a), Natasza Domańska (klasa 3a), Marta Terlecka (klasa 4a) i Jakub Jarmoliński (klasa 5a).
Etap powiatowy, podobnie jak szkolny również online, odbędzie się 28 maja o godzinie 12. Tydzień wcześniej, 21 maja, chętni będą mogli wziąć udział w próbnym egzaminie.
Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom serdecznie dziękuję za współpracę i zaangażowanie i już teraz zachęcam do uczestnictwa w innych konkursach organizowanych zarówno przez bibliotekę szkolną, jak też publiczną i pedagogiczną.

(EŁ)